טיולים

טיולים מעסיקים בני אדם כבר מעל 2000 שנה. למעשה מצאו תיעודים שאנשים כבר בתקופת רומא העתיקה יצאו לטייל בעולם בשביל הכיף!*

קשה להסביר למה אנשים כל כך אוהבים טיולים. אולי זה בגלל שאנחנו רואים הרבה דברים חדשים, או בגלל שקל יותר להתחבר לעצמנו, או אולי בגלל שהמטרה היא פשוט לעשות כיף. כבני אדם אנחנו סקרנים מטבענו ואין ספק שלגלות מקומות חדשים עונה על היצר הזה.
כך או כך, זה מרתק להכיר את כדור הארץ יותר לעומק. מדהים לגלות איך אנשים ממדינות כה רחוקות, עם שפות ותרבויות אחרות יכולים להיות כל כך דומים לנו.

לכל אחד ואחת מאיתנו יש שאיפות וציפיות אחרות מחווית הטיולים, אבל אני מאמינה שמה שמשותף לכולנו זה הצורך להשתחרר מהשגרה העמוסה שרובנו חווים. כי להנות ולשמוח הן חלק מהסיבות שאנחנו נמצאים על הכדור הזה מלכתחילה. זה בסדר גמור לקחת זמן למנוחה וכיף מתוך הבנה שזה לא פחות חשוב משאר המשימות. האתגר שאני לקחתי על עצמי הוא להביא את התחושות שאני חווה בעת טיולים לתוך המציאות היומיומית של חיי. אני מאמינה שרוב העבודה שתדרש כדי להגיע למצב הזה היא פנימית, אבל אין ספק שלטייל מידי פעם יכול רק לעזור.
בנוסף אציין שאני לרוב מעדיפה לטייל בטבע לכן רוב הפוסטים מתמקדים בטיולים טבע או באזורים כפריים ופחות בערים גדולות. 

בעמוד קצת עלי כתבתי בקצרה על המסעות הקודמים שלי במזרח ולמה החלטתי לחזור לשם שלוש פעמים. בפוסטים אני משתפת על המקומות שהייתי בהם, המלצות על אוכל ולינה, טיפים ושאר חוויות. עקב כך שאני מתרגלת מיינדפולנס בשנים האחרונות אני משתדלת להכניס לפוסטים רובד נוסף מעבר לטיולים במקומות יפים בעולם.

*אפשר לקרוא עוד על היסטוריית הטיולים של בני אדם כאן.

כדאי לסגור טיסות עם WayAway. החיפוש ממש נוח והשוואת מחירים איתה תוכלו למצוא את המחיר הטוב ביותר.

קופון של 10% הנחה על WayAway plus דרך הקישור הזה.

אם אתם מטיילים הרבה, ממש כדאי לעשות מנוי ל WayAway Plus (עולה כמה דולרים בחודש). מקבלים קאשבאק גם על טיסות וגם על מלונות, תמיכה, גישה למידע שימושי שכתבו מקומיים ועוד מלא הנחות!

אפשר להכנס לאתר מכאן

אפליקציה:
אנדרואיד.
IOS.

Scroll to Top